DS7204HVISTS

4 kanálový DVR s kompresiou H.264, vstavaný Webserver. ovládanie myšou, diaľkovým ovládaním (oboje súčasťou balenia), prehrávanie a nahrávanie v najvyššom rozlíšení 4CIF - 12 sn/s pre všetky 4 kamery,  podpora 1x SATA HDD do 2TB, 2x USB rozhranie pre myš, USB flash disk, USB HDD, USB CD/DVD writer, VGA výstup 1280x1024, napájanie 100-230VAC, 6,3A, príkon 10W bez HDD, pracovná teplota -10°C do 55°C, rozmery (315mmx230mmx45mm), hmotnosť 2kg bez HDD, DUAL STREEM pre každý kanál, zariadenie nemá čelný ovládací panel, alarmové vstupy/výstupy, audio vstupy/výstupy ani rozhranie RS485.

Kompresia H.264 - unikátna kompresia výrobcu s vynikajúcou kvalitou obrazu, až o 50% menšia veľkosť súborov pri porovnateľnej kvalite s MPEG4. Teda 2x menej dát na HDD a 2x väčšia rýchlosť v lokálnej sieti alebo internete.

Vysoká kapacita záznamu - DVS Hikvision pracujú s HDD o kapacite až 2TB a do niektorých typov je možné namontovať až 8 ks týchto HDD, teda celková kapacita záznamu je pak 16 TB. Pri tejto kapacite záznam 16 kamier v CIF pri rýchlosti 10 sn/s môže trvať viac ako jeden rok a to bez diskových polí a ďalších prídavných zariadení.

Vysoká bezpečnosť záznamu - u DVS HikVision je vyriešená azda najväčšia slabina väčšiny digitálnych videorekordérov - strata záznamov vinou poruchy HDD. Systém HikVision má implementovanú funkciu S.M.A.R.T. - automatická kontrola stavu disku za chodu systému, vďaka čomu vás systém upozorní na výskyt vadných sektorov na HDD a vy môžete včas vymeniť HDD za nový bez toho aby vám zkolaboval celý systém.

Dvojcestné audio - obojsmerné audio po sieti, teda nie len možnosť monitorovania a záznamov zvuku z priestoru v okolí kamier na jednotlivých kanáloch, ale kompletný duálny systém s možnosťou obojsmernej audio komunikácie obsluhy vzdialeného klienta s obsluhou DVS.

Manažovatelný Dual stream - možnosť nastavenia a riadenia dvoch dátových tokov z každého kanála DVS, teda napríklad na záznam a pre rýchlu lokálnu sieť využijete stream s vysoko kvalitným obrazom a veľkým počtom snímkov za sekundu (704x576,25sn/s), a pre pomalé internetové pripojenie použijete stream s menším rozlíšením a menšou rýchlosťou snímkov (352x288, 6sn/s), tak aby sa sieť nezahlcovala.

Detektor pohybu - detekcia pohybu je nastaviteľná nezávisle pre každý kanál DVS, vrátane nastavenia citlivosti a maskovania zón. Je možné nastaviť aj podmienený alarm v závislosti od stavu detekcie pohybu a externých alarmových vstupov.

Alarmové vstupy a výstupy - DVS obsahujú alarmové vstupy pre každý video kanál a niekoľko výstupov s možnosťou plánovania a nastavenia reakcie výstupov na rôzne udalosti, napríklad: externý alarm, strata videosignálu, detekcia pohybu, zaplnený HDD, chyba na HDD, chyba v LAN sieti, pokus o neoprávnený prístup.

Široká možnosť výberu - HikVision vám umožňuje vybrať si vhodný DVS na vašu konkrétnu aplikáciu. K dispozícii sú 1, 2, 4, 8, 12 a 16 kanálové aplikácie na záznam video aj audio signálu. Môžete si vybrať bežný stolový systém, mobilný systém do automobilu alebo špeciálny systém pre spoluprácu s registračnými pokladnicami.

Prehrávanie záznamu - nebolo nikdy také jednoduché. Prehrávať môžete priamo pomocou Client softvare alebo pomocou externého prehrávača výrobcu Player. Ďalšou možnosťou je nainštalovať kodek od výrobcu do vášho Windows Media Playeru.

Client software - toto je azda najsilnejšia stránka systému HikVision, a to z niekoľkých dôvodov:

Client software je zadarmo, dostanete ho ku každému DVS HikVision...

Client software obsahuje niekoľko úrovní spravovania CCTV systému - štandardný klient pre monitorovanie a správu systému, klient pre mobilné telefóny, streem media server pre ošetrenie prístupu vysokého počtu klientov, dekódovací server pre monitorovacie pracoviská, server pre riadenie systému CCTV.

Client software umožňuje naraz spravovať až 50 zariadení - hovoríme o zariadení nakoľko software pracuje nielen s DVS ale aj IP kamerami, digitalizačnými kartami, VideoWebServerami a HikVision pripravuje aj hybridný digitálny video rekordér pre záznam ako z analógových tak aj IP kamier.

Klient software má tieto hlavné funkcie: monitorovanie až 25 obrazov z rôznych zariadení naraz, nastavovanie a riadenie až 50 zariadení v sieti, lokálny záznam, vzdialený záznam, ovládanie a programovanie PTZ kamier od ľubovoľného výrobcu, plánovanie akcií, programovanie alarmových vstupov a výstupov, vytvorenie elektronickej mapy objektu s pôdorysným umiestnením kamier, audio komunikácia s jednotlivými kamerami alebo zariadeniami a mnoho ďalších funkcií...

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x